Олександр Швецов проект можливо все ти тільки вірКому, як не цій людині хочеться віддати шану! Бо він – один із тих, чиє життя повернулось на 360 градусів після того, як в бою гранатою відірвало півноги. Він стояв там, на передовій, захищаючи свою рідну землю та кожного з нас ціною свого життя. Це Олександр Швецов – вже декілька років пересувається за допомогою протезу. Переживши це жахіття – фізичне та психологічне, він став допомагати таким як він – побратимам, які опинились в подібній ситуації.

Він – приклад для наслідування сильної духом людини. Він – учасник благодійного фотопроекту «Можливо все! Ти тільки вір!».Особисто я була знайома з Олександром досить мало, та й то в соціальній мережі. Та переступивши поріг Pandora Studio, де проходила його перша фотосесія, зустріла відразу його теплі обійми і було враження, що знайомі ми цілу вічність. Він просто божественний! І, взагалі, вся команда змогла розслабитись. Тому що і фотограф Ігнатьєва Юлія не відставала від Олександра, створювала навкруги неймовірний позитив. Мабуть, цього заряду вистачить надовго! Не можемо не сказати слова подяки тим, хто підтримує наш проект: Тетяні Єременко (Universal Hedonism) за чоловічий одяг для Олександра. Ще раз повторю – ну супер-красень України!

Олександр Швецов проект можливо все ти тільки вірДуже вдячні студії. Наприклад, мене, людину на візку, дуже вразило ставлення працівників. Настільки уважне, добродушне воно було!!!

Новорічні декорації Фотостудії «Щастя» нас полонили і надихнули на новорічний настрій. Ялинки, подарунки, свічки… так тепло та затишно… Саме так проходила друга фотосесія Олександра 26 жовтня. Сильний та мужній чоловік, закутавшись в теплу ковдру, позував перед фотокамерою Тетяни Бундзіло. Але що ж це я почала розповідати про всі таємниці?! А от і не всі! Образ зовсім не очікуваний, навіть, для нас – організаторів. Творчість – не передбачувана річ!

Як завжди, з нами незамінний відооператор проекту Артем Бондаренко (FromLife studio) та Олексій Семибратов  – ми не уявляємо, щоб ми робили без його допомоги!!!