Відбулась 8 фотосесія проекту «Можливо все! Ти тільки вір».  Цього разу учасниками стала щаслива і дуже харизматична сім’я Анастасії та Дмитра Яблочків з їх маленьким янголятком, яка більше схожа на Машу з мультфільму. Анастасія з народження має хворобу ДЦП та пересувається за допомогою інвалідного візка. Не дивлячись на тяжкі випробування, дівчина завжди залишалась позитивною та комунікаційною.  Волею долі вона зустріла своє кохання та отримала пропозицію руки та серця.

Фотосесія видалась дуже веселою, і гадаємо, фотограф Анастасія Приємська одержала від процесу зйомок масу задоволення, ловлячи не зупиняючись, шалені емоції маленької героїні та її родини. Дякуємо за мейкап та зачіску Христині Губич, Артемові Бондаренку за відеозйомку та фотостудії FUSION.

Друга фотосесія видалась зовсім іншою. Цього разу Анастасія постала перед нашими очима СПРАВЖНЬОЮ ЖАДАНОЮ ЖІНКОЮ!

Звичайно ж, кожний процес фотозйомок проекту «Можливо все!Ти тільки вір!» супроводжується жартами команди. Це неабияк розслаблює учасників. Адже дуже важко перед фотокамерою взяти себе в руки та позувати, не соромлячись. Але всі фотографи, які приймають участь в нашому благодійному проекті – справжні професіонали своєї справи, перед якими хочеться показати свій шарм на 100 відсотків. От і цього разу Анастасія віддавалась фотозйомці на повну перед об’єктивом фотографа Вєри Голубєвої. Результат вражаючий!!! А яким він може бути з такою командою професіоналів!!! Візажист-перукар Олена Колесник робить можливе та неможливе, щоб її моделі виглядали ідеально!

«Дуже задоволена, що взяла участь у цьому проекті» – ділиться враженнями Анастасія. – «Отримала море емоцій і вражень, особливо від того, що було саме дві фотосесії, тобто два різні образи. Вперше у фотосесії брала участь моя сім’я – чоловік та дочка, що мене шалено порадувало. Мені здається, що подібний проект дуже сильно допомагає людям подивитися на себе з боку. Як в момент зйомок, так і після… Коли ти бачиш чудовий результат і розумієш, що в тебе ще дуже багато різних сторін. В моєму випадку дуже відчутна різниця була до проекту і після. Ти живеш своїм рутинним життям: будинок, сім’я, побут. … А тут я відчула себе ефектною жінкою з супер-позитивною родиною. Велика вдячність організаторам проекту за такий момент»

Вдячні фотостудії «Жовтий кролик». Вже не вперше в таких чудових локаціях нас там привітно приймали! Дякуємо cалону-студії Joys за королівську сукню для героїні проекту!