В Goroshynka Studio, як до себе додому. 20 жовтня, практично, так і було. Затишна, домашня кухня, де як сказала фотограф Христина Сагірова: “для ідеальної картинки не вистачає розкиданого борошна”.Нарешті, відбулася зйомка для чарівної сім’ї Ігоря та Валентини Сухарь!!! Очі просто блищали в обох від щастя та від справжнього кохання. Валентина – ніжна і тендітна, Ігор – мужній та турботливий справжній чоловік. Цій сім’ї не стала на заваді інвалідність дружини, яка має з народження хворобу ДЦП та пересувається в інвалідному візку. Сьомий рік поспіль вони є опорою один одному, мріючи про власних діточок, займаючись благодійними справами, крок за кроком будуючи своє щасливе майбутнє.

Завдяки феям краси Антоніні Лавор та Альоні Колісник був створений образ, який неймовірно личив Валентині. Сукня від Safo лише підкреслювала її тендітність та жіночність. Фотограф ловила кожний момент щастя. Відеооператор FromLife studio кожну деталь брав до уваги, жодна посмішка героїв не була упущена. Ми кайфували від процесу та насміялись від душі. Вдячні дуже фотостудії за теплу та дружню атмосферу, коли потрапляєш до студії, таке враження, що ти вдома.

Про свою другу фотосесію розповість, власне, сама Валентина, яка до слова, є президентом благодійного фонду ЮНІТІ:

«Ну що ж, ще одна фотосесія фотопроекту «Можливо все! Ти тільки вір!» позаду. Моя… Не люблю писати сама про себе. Тому впринципі, про свою особистість багато не напишу. Лише скажу велику вдячність тим людям, які допомогли зробити цю фотосесію казковою. І повірте, я не перебільшую. Тож, дуже дякую фотографу Андрію Заводову.  Досить давно дуже хотіла стати моделлю перед його фотокамерою. Тож ще одне моє бажання збулось. Гадаю, що такої переляканої моделі у нього ще не було. Також велика вдячність Анні Ліхацькій, яка надала нам прекрасні локації фотостудії Арт-Квартири в Броварах. Тепер немає жодного місця в студії, де не ступала моя нога. І велика вдячність відеооператору Артему Бондаренко. Жартую багато, бо і сама фотосесія супроводжувалась постійними жартами та сміхом. В основному моїм сміхом. А ще вдячна своїй мамі та чоловікові, які допомагали готувати для фотосесії казковий інвентар»