Ця фотосесія (18 вересня 2018 року)нас поглинула в інший світ – світ прекрасного, світ художників. Ранок учасниці проекту «Можливо все! Ти тільки вір» Штапір Яни, нашого талановитого художника-дизайнера розпочався з прекрасної зачіски та макіяжу від Дар’ї Пономарьової.

А далі нас вже привітно чекала студія малювання Vostrykh Gallery . Навіть нам, організаторам, які ніколи не займались малюванням, в тій атмосфері захотілось взяти пензлик в руку і творити шедеври.

Дуже вдячні за фото Марії Кокуліній! Завдякий їй, її професіоналізму Яна змогла повністю розслабитись та цілковито насолодитись процесом зйомки: «Мій день в художній галереї був переданий максимально точно того, чим я займаюсь вдома, так як не маю власної студії. Не вистачало тільки хіба що чашечки чаю, щоб війти в творчі роздуми між процесом написання картин та пошуком  натхнення, адже пошук композиції і відтворення думок, як з голови так і серця потребує часу, настрою та гарної музики, яка передає настрій».

Друга фотосесія Яни мала зовсім інший характер.

«Лоно природи, гарне повітря та компанія. Що ще потрібно для щастя? Правильно! Відчувати себе принцесою. Я обожнюю пригоди, тому пригоди находять мене завжди. Незважаючи не свою інвалідність, я активна людина і люблю пізнавати щось нове. От фотопроект «Можливо все! Ти тільки вір» це теж цікава пригода, де на кожній фотосесії ти різна. І не тільки різний образ, а й відчуття різні, приємні, нові і це мене дуже тішить» – ділиться враженнями Яна.

Це був, так званий, маленький ювілей проекту. 21 вересня відбулась п’ята фотозйомка. Зовсім новий і неочікуваний образ на казковій лісній галявинці… Тиша…щебет пташок…свіже повітря… шум могутніх дерев…звук фотоапарату Олександри Вишньової. Як би хотілось всім вам розповісти якою красунею була наша учасниця, над мейкап та зачіскою якою працювала Цимбаленко Євгенія!!! Але тримаємо таємницю до фотовиставки проекту! Організатори проекту дякують помічникам: Олексію Семибратову, Володимиру Гоменюку. Артему Черноморцю, Марії Тищенко, компанії Rent Magic Dress за прекрасні сукні.