Молоді, сучасні та розумні. Вони прагнуть реалізувати себе, працювати, бути потрібними, впевненими в собі та фінансово незалежними.

Людмила Скаржинська. Саме з неї почалась вся історія. Саме вона заповнила анкету проекту «До тебе моя мріє», вказавши, що її мрія – мати комп’ютер та працювати віддалено. Людмила мешкає в селі Гребінки Київської області. Заміжня. Вона та чоловік мають інвалідність. Через травму Людмилі важко ходити. Вона ходить за допомогою палиці, кожен крок їй дається дуже тяжко, тому кожного дня добиратись до робочого місця для неї практично нереально.

Проект здійснив цю мрію. Команда БФ «Юніті» вкотре довела, що у мрії є одна проста властивість – вона може втілюватися в життя. Мрії учасників проекту – це шанс, який змінює життя, відкриває нові горизонти та дійсно, дає можливість повірити в себе. А завдяки генеральному директору компанії «Skyeton» Олександру Степурі, цей шанс отримали ще дві дівчини, які опинились у подібних життєвих обставинах.

Тетяна Чадай- мешканка села Фарбоване Київської області також мріяла про комп’ютер з доступом до Інтернету, аби йти в ногу з часом, готувати цікаві презентації та шукати нову інформацію для своїх учнів. Тетяна з дитинства має дитячий церебральний параліч, що не заважає їй працювати в школі вчителькою біології та охорони здоров’я. Вона обожнює дітей і є фанатом своєї справи.

І знову мрія працювати та реалізовувати себе – мрія Анастасії Яблучко, яка живе в Києві. Разом із чоловіком виховує доньку. Анастасія з дитинства має діагноз ДЦП та пересувається за допомогою інвалідного візка. На жаль, інфраструктура міста не прилаштована для вільного пересування людей на візках, тому Анастасія більшість свого часу змушена проводити вдома. Єдиний вихід для неї займатися своєю улюбленою справою та допомагати чоловікові покращити матеріальний стан родини – це працювати вдома за комп’ютером, якого родина не мала змоги купити через брак коштів.

Вручення комп’ютерів відбулося 14 грудня 2019 року в ресторані «Київ-Париж» за участі представників ЗМІ, зокрема, телеканалу СТБ, який вже неодноразово підтримував наш проект.

Ми дякуємо ресторану «Київ-Париж» за гостинність та чудову атмосферу. Дякуємо нашому фотографу Анні Запиляєвій, яка вже не вперше долучається до проекту. А також окрема подяка Олександру Степурі за надання комп’ютерів. Без його підтримки цього всього не було б.

А учасницям бажаємо успіхів у роботі, вдосконалювати себе та знайти справу, яка буде приносити не лише гарний дохід, а й задоволення.

На жаль, мрія працевлаштування, це не лише мрія трьох. Таке, здавалося би, банальне бажання стає мрією для багатьох людей з інвалідністю.

Навіть не бажання – це потреба. Кожна людина повинна мати можливість працювати, щоб забезпечувати гідне життя собі та своїм дітям, не кажучи вже про самооцінку й користь для держави.

Вже минули часи «інвалідів», які змушені були проводити все своє життя в чотирьох стінах своєї оселі. Зараз багато говорять про рівні права та адаптацію осіб з інвалідністю в суспільстві, багато знімають надихаючі телепередачі про історії їх успіху. Але проблем також лишається багато.

Й одна із головних проблем на сьогодні – це відсутність доступності. Людина на візку не може вільно пересуватися містом, користуватися громадським транспортом, щоб добиратися до місця своєї роботи. В багатьох випадках їй, навіть, важко вийти із власного будинку. А це може бути гарний фахівець, якому фізичні вади не заважають виконувати свої обов’язки. Так не повинно бути й це треба змінювати.

БФ «Юніті» потребує підтримки та фінансової допомоги. Залишається ще багато людей, мрії яких поки що не здійснилися. Це не просто бажання. Це мрії, які здатні змінити чиєсь життя на краще, надихнути на нові звершення та змусити повірити в себе. Тож не залишайтеся осторонь. Робити добро це так приємно!