мрійливий рекордсменСтартував 2-й етап благодійного проекту «До тебе, моя мріє». Було набрано 10 учасників з інвалідністю з різних міст України, з різними долями та різними мріями. Протягом деякого часу організатори проекту працювали з кожним з учасників, підтримуючи їх, аби крок за кроком навчити реалізовувати свої мрії завдяки вірі та власним зусиллям.

Отож, 11 травня перша мрія вже здійснилась. Ця мрія була досить незвичайною. По-перше, учасник проекту Горбаток Михайло – рекордсмен України з виробів із сірників. Від народження має хворобу Дитячий Церебральний параліч, що в результаті вплинув на ходу та порушення мови. Цікавим явищем є те, що Михайло дуже завзятий хлопець, наполегливий, незважаючи на кропітку  роботу, робить неймовірні вироби із сірників. Особливо обожнює робити макети великих машин. Саме завдяки їм і потрапив в книгу Рекордів України. Але… роблячи такі шедеври, збираючи сірничок до сірника, приділяючи увагу найменшим дрібничкам, Михайло ні разу не був у кабіні такого автомобілю. Це і була його мрія – проїхатись разом зі справжнім далекобійником в салоні автомобілю RENAULT Magnum.  Завдяки допомозі транспортно-експедиційної компанії «Prime», засновнику компанії Дмитру Льоушкіну та працівникам компанії мрія стала реальністю. А найголовніше, що не може не ощасливлювати нас, організаторів проекту, що попри свої страхи Михайло, врешті-решт, досяг своєї мрії самостійно.

Благодійний Фонд «ЮНІТІ» дуже вдячний всім, хто приєднався та зробив ще більш яскравішим цей незабутній день: фотографам Констянтину та Ганні Запилаєвим, незамінному операторові Черноморцю Артему,  Dronarium Україна за аерозйомку і, звичайно ж, організаторам проекту «До тебе, моя мріє».

Втілення мрії Михайла