Юніті

Яке не миле слово «самотність». Чи знайдеться така людина, яка б не боялась цього почуття?! Кожний з нас мріє бути комусь потрібним, мріє про тепло і турботу, віддавати його та одержувати, мріє про чуттєві обійми, рідні очі… Кожний з нас мріє про кохання.

Це величезне почуття здатне підкорювати будь-які вершини, здійснювати подвиги, жертвувати собою та найголовніше – кохання творить чудеса! Але, нажаль, картина не така прекрасна, як здється на перший погляд. Візьмемо людей з інвалідністю.Не кожен спроможний зустріти своє кохання, тим паче, створити сім’ю. Це пов’язано з декількома аспектами. По-перше, впливом громадської думки на підсвідомість людини з інвалідністю, а по-друге, внутрішні переживання, невпевненість у собі, тощо. Це веде за собою оте страшне почуття самотності.

Проект «Биття серця», який стартував у вересні 2014 року, був створений для того, щоб розв’язати цю проблему. Його учасниками може стати молодь як з інвалідністю, так і молодь без інвалідності, адже питання є актуальним для всіх.

Цілями цього проекту є:

– за допомогою тренінгів навчити правильним взаємостосункам;
– за допомогою знайомств, активного спілкування та інших методів знищити негативне стереотипне уявлення про поняття «інвалідність та кохання» у власній підсвідомості та підсвідомості оточуючих людей;
– за допомогою конференцій, лагерів створити можливість для знайомств та створення щасливих сімей.

Наші зустрічі проводитимуться один раз на два місяці. Таким чином, ми не лише зруйнуємо страх безнадійності та самотності, ми зробимо життя багатьох щасливим та яскравим, де вирує справжнє та щире кохання!