Чи багатьом відомо що таке обмеженість? Так чи інакше, кожна людина це на собі в якійсь мірі відчуває. Не завжди ми можемо робити те, що побажаємо, тому що заважають ряд якихось обставин. А якщо, здається, що ці обставини ніколи не закінчаться? Коли ти обмежений не тільки в своїх вчинках, в своїх фізичних рухах, але в результаті, починаєш усвідомлювати обмеженість у власному мисленні. І тоді слово «можливо» просто перестає існувати.
Тема людей з інвалідністю не перестає бути актуальною. Багато з таких людей вже успішні спортсмени, бізнесмени, політики, моделі, батьки … Вони зуміли знайти в собі сили пройти нелегкий шлях і опинитися на вершині своїх бажань і цілей. Але є також безліч людей з інвалідністю, які змушені проживати своє життя в ув’язненні свого будинку. У кожного з них своя історія, своя проблема … Єдине, що їх пов’язує – це хвороба ДЦП і розуміння того, що їх мрії не збудуться.
Проект «До тебе, моя мрія» почався з великого бажання довести і показати цим людям, що «неможливо» тільки в їхній уяві, що мріям властиво збуватися, що кожен життєвий бар’єр переборний, завдяки великій силі віри. На жаль, віра учасників проекту з кожним днем все більше і більше згасала. Адже у більшості з них відсутнє просте людське спілкування. Завдяки проекту здійснюватимуться їх заповітні мрії. А, як відомо, мрія народжує мету. Мета переходить в дію. А дія – це вже шлях до щасливого життя.
Мрії учасників проекту:
– поплавати на яхті
– стрибнути з парашутом
– видати збірку своїх віршів і реалізувати його
– зустрітися з кумиром
– політати на повітряній кулі
– прогулятися на коні
Ми просимо Вас підтримати благодійний проект «До тебе, моя мрія». Нам важлива та необхідна будь-яка Ваша допомога. Ви можете прийняти участь в проекті фінансовим спонсором, інформаційним спонсором чи партнером.

НОВИНИ ПРОЕКТУ: