Марія Нікітіна

Вона ніжна та тендітна і, водночас, сильна та вольова. Її звати Марія Нікітіна.

За свої 32 роки перенесла 49 переламів ніг через підвищену ламкість кісток. Проте інвалідний візок, за допомогою якого вона пересувається, не став на заваді її активному життю. Вона незалежна та ділова жінка, яка ламає стереотипи суспільства.

Марія – учасниця благодійного фотопроекту «Можливо Все! Ти тільки вір!» Її фотосесії розкривають її незламний характер і водночас показують її ніжність.

«Можливо все! Ти тільки вір” – проект, що покликаний, показати життя осіб з інвалідністю, геть з іншого боку, – каже Марія. – Кожен учасник до кінця не знає, який образ його, або ж її чекає. Мені образ дістався доволі не простий, серйозний та величний. Дякую Катерині Потловій за втілення образу в повному обсязі. Валентина та Олександра гарно організували всі підготовчі процеси. Знаю, це титанічна робота. То ж бажаю вам сил та енергії для втілення нових, креативних ідей. Сподіваюся, герої та учасники проекту надихатимуть та спонукатимуть до дій. Хай зустрічаються однодумці. Дякую всім, хто долучився до даного проекту».

Дякуємо тим, хто працював над образами:

Стиліст: Потлова Катерина

Одяг: Світлана Литвинова (Ателье Elesel)

Мейкап та зачіска: Лавор Антоніна, Чупринська Катерина

Фото: Merien Morey, Христина Сагірова

Дуже вдячні за гостинність фотостудії Abstar Castle та фотостудії Горошинка

Кожна фотосесія – це така собі історія учасників проекту, яка неабияк надихає. І зовсім скоро кожний з вас їх почує!