«Для мене як для людини, що розвивається, і що має невеликий бізнес, ця тема як ніколи актуальна та цікава!» – поділився своїми враженнями Олександр Стадніченко (пересувається за допомогою інвалідного візка) – один із учасників благодійного фонду, якому пощастило побувати на тренінгу «Метаморфози» Петра Осіпова, який був спрямований на підняття бізнесу на новий рівень за рахунок внутрішніх змін.
В першу чергу, Благодійний фонд ЮНІТІ дуже вдячний організаторам проекту за можливість відвідати тренінг 5-ти людям з інвалідністю разом з супроводжуючими.

Для нас він був неабияк повчальний!

Кожна людина хоче будувати своє світле майбутнє, проте досить часто страхи, непорозуміння чи ще якісь фактори заважають та закривають дорогу до щасливого завтра. І винний в цьому лише ти сам! Що вже казати про людей з інвалідністю, які так само рвуться на вершину Олімпу, однак через багато «але» втрачають бажання прориватися і повертають назад. Одне з таких «але» – це страх бути не прийнятим суспільством лише через те, що маєш інвалідність. Часто ці комплекси просто знищують віру в себе та свої здібності.

“Відвідуючи подібні заходи, я все більше починаю розуміти головні алгоритми успіху і роботи, для мене більш зрозуміла командна гра, і звичайно ж з’являються нові цілі, знайомства, це дозволяє мені розкритися, почати вилазити зі свого захисного панцира. І я бачу, що на таких заходах дуже багато відкритих, чуйних людей, які готові допомагати, хочуть працювати в команді, і це надзвичайно цінно для мене! Дякую за таку можливість, спасибі за ці знання» – ще додав Олександр.

Ну що ж, ми сподіваємось, що тренінг відкрив перед Олександром нові можливості, так як і перед ще одним учасником Оленою Ковальовою, яка також поділилися своїми враженнями: «Це моє перше відвідування, такого роду заходу, і я не просто в захваті, а в приємному шоці! Прийшовши туди, моя голова була забита величезною кількістю різних ідей, проблем, комплексів і купою питань, на які я не могла отримати відповіді. Тренінг дав мені “чарівного пенделя” та інструкцію із застосування для мого мозку! Це була неймовірна і крута атмосфера, багато цікавих людей і дуже багато цінної інформації! Величезна подяка всім організаторам і людям, які допомогли мені туди потрапити!»