ПРОСИМО ДОПОМОГИ!

Звенигородському Олександру з діагнозом МІОПАТІЯ ДЮШЕНА (1-ша група інвалідності) необхідна Ваша допомога. Зараз хлопцю 19 років. З десяти років страшна хвороба прикувала його до інвалідного візка. Рік назад Сашко втратив свою маму. Зараз мешкає з рідною тіткою. Але вже не перший рік хлопець не має можливості не те, щоб жити повноцінним життям, але не має змоги вийти на подвір’я власного будинку, адже мешкає на другому поверсі, а тітка вже не має сил, щоб звести Олександра в інвалідному візку вниз по сходах. Тому необхідно побудувати на східцях обладнання для безпечного з’їзду Сашка. Для цього потрібні кошти, яких у сім’ї вкрай не вистачає, адже майже всі фінанси витрачаються на ліки для хлопця. Просимо допомогти нам зібрати необхідну суму. Дуже сподіваємось на вашу допомогу та розуміння!

Найменування Кількість Ціна /шт (грн) Загальна сума (грн)
Уголок 10 м 180 /м 1800
Лебідка 2 шт 1250 2500
Акамулятори 2 шт 850 1700
Установщик 2000
Всього 8000

  ТРАНСПОРТУВАННЯ МОЛОДІ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Кожного місяця благодійний фонд «Юніті» влаштовує виїздиtransport на різноманітні екскурсії, тренінги, проекти тощо. Нажаль, величезною проблемою залишається транспортування людей в інвалідних візках та людей, які пересуваються за допомогою палиці або ходунків. Місцевий транспорт не пристосований для людей з обмеженими можливостями, соціальний безкоштовний транспорт постійно нам відмовляє. Таким чином, молодь з фізичними обмеженими можливостями при всьому бажанні знаходитись у вирі подій залишається сидіти вдома. Але ж наша ціль – допомогти їм стати людьми діючими та побудувати абсолютно повноцінне життя. Тому звертаємось з проханням допомогти нам в розв’язанні цієї проблеми: або фінансово (щоб ми могли замовляти автобуси), або власним транспортом. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу!

 
ВОЛОНТЕРИ

Кожного місяця благодійний фонд «Юніті» влаштовує виїздиtransport Якщо Ви маєте добре та відкрите серце, якщо Ви бажаєте допомагати, ящо Ви сучасний та креативний!!! Тоді благодійний фонд «Юніті» для молоді з обмеженими можливостями запрошує Вас в нашу команду волонтерів. Нам потрібні люди, яким небайдужа доля інших. Чекаємо на кожного з вас!