10 вересня розпочався благодійний фотопроект «Можливо все! Ти тільки вір!». Відбулась перша зйомка. Учасниця Анастасія Стельмах сяяла не менше ніж ми, організатори, від того, як все вдалося. А вдалося дуже прекрасно та ніжно!!!

«Мабуть, вперше мій день був настільки наповнений думками про мрії. Вони вже мають образ в реальному часі, наповнені енергією та почуттями…» —  згодом Анастасія ділилася враженнями від власної фотосесії на своїй сторінці.

 Образ тримаємо поки що в таємниці. Але вже досить скоро всі бажаючі зможуть насолодитися фото наших найкращих учасників проекту на фотовиставці.

Ми дуже вдячні тим, хто допомагає втілювати в життя наші ідеї: Галині Литвинюк, фундації «Батьки та діти». Цією фотосесією ми завдячуємо: візажист-стилісту Катерині Чупринській, фотографу Валерії Швець, Sadovska Rent за таку казкову сукню. Ще дякуємо за гостинність фотостудії «Жовтий кролик».

Ще одним образом та новими фото Анастасії завдячуємо Марусі Мазур. Пройшла ще одна фотозйомка проекту в стилі «один день з мого життя». На фото ми показали її діяльність успішної ІТ-леді. І хоч вона дуже старалась показати всю свою серйозність, її сонячна посмішка зігрівала все навкруги.

Враження Насті від фотосесії:

«Один день неймовірно цікавого та щасливого життя IT-lady! Відчуваю себе успішною, займаючись улюбленою справою — програмуванням сайту. Сьогодні в моє IT-шне життя додали родзинку засновники проекту «Можливо Все Ти Тільки Вір». Було так класно! Великий бізнес-центр, багато людей в ділових костюмах і я в своїй стихії.

P.S. Вже думаю, як розподілити час на дві професії»

Організатори проекту дякують за мейкап та зачіску Олі Фещенко.

Вдячні Rent Magic Dress за підтримку нашого проекту та прекрасну сукню для учасниці.

Дякуємо One Love Espresso bar, які з такою гостинністю нас прийняли!