За підтримки Кафедрального собору 1-го грудня 2018 року відбулась фотовиставка благодійного проекту «Можливо все! Ти тільки вір!». Автором проекту є Олександра Вовченко, яка пересувається за допомогою інвалідного візка. Та це не заважає їй опановувати в університеті професію, вести активну соціальну діяльність та допомагати людям.

Фотопроект “Можливо все! Ти тільки вір!” охопив 10 учасників з інвалідністю. Це успішні спортсмени, громадські діячі, художники, ІТ-технологи тощо, які ведуть повноцінний та активний спосіб життя та є неабияким прикладом величезної сили волі та любові до життя. Було проведено 20 фотозйомок, які розкривали учасників проекту з різних сторін, інколи, навіть, найнеочікуваніших для самих героїв та організаторів проекту.

На фотовиставці були представлені фото проекту, знайомство з учасниками проекту та людьми, які працювали над проектом, творчі виступи Оперної діви, володарки титулу «Жінка року», Посла Миру, Заслуженої співачки України Олени Гончарук; групи MOHITO; Лауреата вiдчизняних та мiжнародних вокальних конкурсiв та фестивалiв, в lспанii, на Кубi, lталii, автора-виконавця – Марiї Зафри; неперевершена гра скрипальки-віртуоза Віри Дуди та аккордіоніста Юрія Смовжа  та багато чого цікавого. Кожен зміг заглянути за лаштунки фотозйомок!

Партнерами презентації проекту стали:

  • компанія «LAMBRE» (подарунки учасникам)
  • сервіс доставки закусок на всі випадки життя Dip me, завдяки яким гості вечора мали смачний фуршет
  • фотографи вечора – Громський Роман та Деміон Хорт
  • ведучі презентації – неперевершені Полозін Микола та Канарченко Ольга

Насправді ж, було досить багато переживань та це ніщо в порівнянні з тією радістю, коли бачиш результат: фото прекрасні, виставка чудова, атмосфера тепла та щаслива, поряд ті, хто любить, підтримує та надихає. Об’єднуються ті, хто робить добрі справи. Разом ми можемо більше! Можливо все! Головне в це вірити!