СУХАРЬ ВАЛЕНТИНА

Президент благодійного фонду

В 2008 році закінчила ВМУРоЛ «Україна» (диплом з відзнакою), опанувавши професію «Журналіст-редактор». Неодноразово приймала учаcть у конкурсах, де посідала призові місця в різних номінаціях. Автор збірки поезії «Душа». Свою соціальну діяльність розпочала в 2011 році – була помічником керівника клубу «Гармонія» для молоді з обмеженими можливостями. А з липня 2014 року стала Президентом благодійного фонду «Юніті». Своє життя пов’язала з благодійною діяльністю тому що сама з дитинства пересувається в інвалідному візку, бо має хворобу ДЦП. Однак моя хвороба ніколи не ставала мені перепоною до активного та повноцінного життя. Я розумію що відчувають люди з інвалідністю. Я розумію з якими проблемами вони мають справу і розумію, що не кожному вдається з ними справитись. Тому я намагаюсь робити все для того, щоб ці люди отримали те життя, про яке вони мріють.

Тел: 093-409-77-92 (viber), 099-531-77-97
E-mail: klipvideozakaz@gmail.com
Facebook: Valentina Sukhar
Instagram: Valentina Sukhar

ШУСТЬ ВІКТОРІЯ

Помічник президента фонду,
PR-менеджер,
організатор благодійного проекту «До тебе, моя мріє»

Щоденна праця над собою, над людьми, над позитивними змінами для суспільства, дають мені сили для мого успіху. З самого дитинства я була активним масовим ініціатором ідей. Моє основне хобі на сьогодні – організатор. Я роблю те, що непосильно багатьом! Я роблю свято, здійснюю мрії, створюю людині впевненість, допомагаю робити те, у що людина втрачає віру, допомагаю отримати все бажане з дитинства, і не тільки.
Я ведуча, блогер, спікер, партнер, спонсор, натхненник, вокаліст, журналіст, як в своїх, так і партнерських проектах, де допомагаю людям знайти один одного. Більше 20-ти пар в щасливому шлюбі, більш 30-ти команд в успішному бізнесі, більше 30 000 знайомих, хто знайшов відповідь для себе, і вихід з хворобливої життєвої ситуації, і не тільки, знаходячи щастя всередині себе.
Я щаслива від того, що я роблю! Я допомагаю здійснювати мрії і людям з інвалідністю, підтримуючи і допомагаючи благодійному проекту «До тебе, моя мріє». Це величезний дар для мене, знайомство з цими світлячками. Президент фонду «Юніті» Валентина Сухарь стала для мене не просто подруга, а й яскравий приклад, як потрібно будувати своє життя, як потрібно любити по-справжньому, і як краще допомагати собі та навколишньому середовищу, друзям, партнерам, улюбленим людям.
Працюючи в команді з професіоналами, завжди отримуєш 100% результат. Тим більше, якщо робиш це серцем … Це більше 20-ти років, щоденна робота, щастя, праця, бажання, дії і внутрішній потік енергії для отримання тих чи інших результатів.
Запрошую і Вас на знайомство з нами. Ми відкриті. І завжди раді допомогти здійснити і Вашу мрію …Тел: 0937715830, 0991852895
e-mail: Miromirmir10@gmail.com
Facebook:Виктория Шусть
Instagram: viktoriiashust

МОРОЗ ІРИНА

Адміністратор благодійного проекту «Биття серця»

В 2007 році закінчила Гімназію № 315 з поглибленням іноземних мов. А 2013 році закінчила ВМУРоЛ «Україна» з професією «Еколог». Я завжди мріяла допомагати людям з інвалідністю повірити в свої сили та можливості та досягти неймовірних висот у всіх сферах життя.

Facebook: Ірина Мороз

ЛУЦЕНКО ДМИТРО
Волонтер
В 2000 році закінчив Професійний Будівельний ліцей в м. Києві.
З раннього віку, а саме з 15-ти років почав захоплюватися діяльністю волонтерства. Вважає, що допомога людям – це сенс його життя.
З 2000 по 2005 роки був волонтером при Соціальній службі Дарницького району (допомагав людям з інвалідністю). В 2006 році отримав звання «Кращий волонтер Дарницького району».
ГРОМСЬКИЙ РОМАН

Фотограф-волонтер благодійного проекту «Биття серця»

В 2009 році закінчив ВМУРоЛ «Україна» за спеціальністю «соціальна робота». Волонтерською діяльністю почав займатись з 1999 року при Подільському районному міському Центрі соціальної служби сім’ї, дітей і молоді, а саме в клубі «Cяйво надії». Захоплююсь фото, активним відпочинком і саморозвитком.

Facebook: Roma Gromskiy

СТЕШЕНКО СВІТЛАНА

Спеціаліст по роботі з громадськістю та міжнародних відносин, Організатор благодійного проекту «До тебе, моя мріє»

У звичайному житті, поза діяльності фонду, працюю стилістом-перукарем, трихологом в салоні преміум-класу. Дуже люблю своє хобі, яке стало моєю професією! Насолоджуюся процесом і результатом! Мене дуже радують щасливі обличчя моїх клієнтів!
Про благодійність я почала замислюватися давно, але який саме напрямок обрати, не знала. Свій шлях у благодійній сфері я починала з Національної Дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» (відділення токсикології). Але волею долі мене запросили стилістом в благодійний проект «До тебе, моя мріє» фонду Юніті. Практично відразу я прийняла рішення бути одним з організаторів проекту. Мене прийняли в команду. Спілкування з учасниками проекту розкрили найпотаємніші місця мого серця. Ці люди перевернули мою свідомість. Вони, в якійсь мірі, стали моїми вчителями. При моїй любові до життя, я зрозуміла, що її було мало. В мені зараз більше світла, я відчуваю наповненість, прилив сил, енергії, бажання для здійснення добрих справ.Я дякую за натхнення Валентині Сухарь. За її особистий приклад. Пишаюся дружбою з нею. А також, вдячна всій команді організаторів проекту «До тебе, моя мріє»: Шевчук Марії, Шусть Вікторії, Чорноморець Артему.Instagram: Светлана Стешенко
Facebook: Светлана Стешенко
Тел: 099-281-90-49 (wats up, viber)
E-mail: zoryna78@mail.ru

ШЕВЧУК МАРІЯ

Організатор, координатор, фандрайзер благодійного проекту «До тебе, моя мріє»

Я працюю медсестрою в приватному діагностичному центрі. В даний час захоплююся флористикою. Відкрила свій інтернет-магазин Lady Bird по виготовленню букетів. Ще коли я активно займала діяльністю візажиста-стиліста, взяла участь в одному благодійному заході «Колесо життя», де і познайомилася з Валентиною Сухарm, яка через деякий час запропонувала мені займатися благодійним проектом «До тебе, моя мрі’». Для мене це було щось нове, мені було дуже цікаво і до того ж, я розуміла, що я можу бути чимось корисною людям, які потребують допомоги. Але після здійснення першої мрії, я хотіла відмовитися від участі в проекті. Мені здавалося, що я не витримаю, мені морально було дуже важко. Але взяла себе в руки і продовжила діяльність. І вже пізніше, після спілкування з учасниками проекту у мене помінялися цінності, світогляд, моє ставлення до життя.

Instagram: maria _shevchuk
Facebook: Maria Shevchuk
Тел: 098-551-51-51(wats up, viber)
E-mail: I-masi4ka@bigmir.net

БРАТАШ РІТА

Організатор 2-го етапу Благодійного проекту
«До тебе, моя мріє»

Життя – це казка, сповнена неймовірними Дивами, Пригодами, Сюрпризами та Подіями.
Поряд люди-чарівники, які здатні створювати Казку та Дива.
Світ сповнений любов’ю та щастям. Важливо вірити, завжди вірити в Диво – воно поряд і обов’язково здійсниться. Будьте готові до нього.
Все своє життя присвячую спілкуванню з людьми, їх мотивації, цілеспрямованності, цінностей, мрій, бажань, дисципліни та праці. Надихаю, підтримую, створюю стратегію досягнення успіху. Весь мій досвід – це праця з різними компаніями, бізнесами, засновниками та їх неймовірними командами.
Найвище задоволення – це створення нового, великого, те, що залишає після тебе слід в житті, те, що приносить щастя далі багатьом – це будівництво будинків, комплексів, а також їх дизайн! Ця робота надихає та наповнює, коли ти бачиш як ідея, задум реалізується і матеріалізується в житті.
Тому, праця з неймовірними людьми, які мають глобальні, маштабні мрії, цілі і задачі, які роблять щасливими оточуючих – це і є сенс життя

Facebook: Рита Рукина
E-mail: rita_ok@ukr.net
Teл: 067-917-93-98

КАРОЛІНА СТРОЇН

Перекладач

Працюю репетитором англійської мови. Хворію з дитинства на ДЦП, але не дивлячись на це намагаюсь бути активною! Пишу вірші, люблю читати книги, співати. В благодійний фонд ЮНІТІ потрапила завдяки чудовій дівчині Валентині Сухарь. Її приклад надихнув мене на благодійність. Я відчула, що зможу бути корисною людям, які цього потребують, тим самим дарую світові трішечки більше світла і добра. І сама від цього стану щасливішою!

Facebook: Кароліна Строїн
Тел: 0664116216 (viber)
E-mail: karolinastroin@gmail.com

 

ЧЕРНОМОРЕЦЬ АРТЕМ

Відеооператор-волонтер, організатор 2-го етапу благодійного проекту «До тебе, моя мріє», куратор волонтерського благодійного проекту

В проект потрапив абсолютно випадково – побачив оголошення в cоціальній мережі, що потрібен відеооператор. Зйомками вже займався три роки. Хотів створити продакшн, де за допомогою відео змінювалося б мислення людей на краще.
Я ніколи раніше не приймав участь у благодійності, а тим паче, не мав справи з людьми з інвалідністю. Переді мною відкривалася якась нова сторона життя. Перша відеозйомка з учасницею проекту показала мені, що інвалідність – зовсім не перешкода до здійснення задуманих планів. Я дуже здивувався, що людина, яка пересувається за допомогою інвалідного візка, може бути такою сильною духом та ціленаправленою. Друга зйомка відкрила мені очі на те, з якими проблемами стикається людина з інвалідністю, адже я ніколи не замислювався над цим.
Врешті-решт, проект «До тебе, моя мріє» показав мені багато чого нового. В мене з’являлися нові ідеї як вирішувати ті чи інші проблеми, я пізнавав зсередини життя людей з інвалідністю. Мені дуже подобається працювати в команді добрих людей!

Instagram: Cameraman
Facebook: Артём Черноморец

ВОВЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА

Куратор Благодійного проекту «Можливо все! Ти тільки вір», спеціаліст з питань соціалізації людей з інвалідністю

Є студенткою ВМУРоЛ «Україна» Навчаюсь на 3 курсі за спеціальністю «журналістика». Займалася 7 років конкуром (кінний спорт), люблю фотографуватися та фотографувати все навколо, люблю співати, пишу вірші, одним словом творча особистість. Незважаючи на те, що з дитинства маю хворобу ДЦП та пересуваюсь за допомогою інвалідного візка, веду досить активний спосіб життя. Мій девіз по життю: «Зроби крок, а дорога з’явиться». Благодійність – це поклик серця, який мені самій допоміг розкритися. Я дуже радію, коли можу допомогти людині і в результаті бачу її щасливу посмішку.

Instagram: Alexandra Vovchenko
Facebook: Александра Вовченко
Тел: 095-342-99-17 (viber)
E-mail: sasha.777vovchenko@ukr.net

Стельмах Анастасія

СТЕЛЬМАХ АНАСТАСІЯ

Адміністратор сайту

Маю хворобу ДЦП. В 2014 році закінчила ВМУРоЛ «Україна за спеціальністю «Облік та аудит». Захоплююсь ІТ-технологіями. Самостійно вивчаю web дизайн та програмування. Маю мету – створити веб-студію. В 2003 році стала співавтором книги віршів “Свята Українського народу” Захоплююся шахами та боча. Добра, відкрита та завжди позитивна.

Instagram: Anastasiia Stelmakh
Facebook: Анастасія Стельмах
Тел: 063-377-24-16
E-mail: anastasia.stelmah@gmail.com