Коли Наталі було 15 років, трапилось ДТП, після чого дівчина втратила ліву ногу та заново вчилась ходити. Були комплекси, переживання, які вона переборола завдяки підтримці своїх близьких та друзів. На сьогоднішній день дівчина – чемпіонка світу з фехтування на інвалідних візках, приклад для багатьох, а нині – учасниця благодійного проекту «Можливо все! Ти тільки вір!»

Ми уявляли в деталях яким буде образ першої фотозйомки Наталі Морквич, яка відбулась 21 жовтня. Але коли вона приїхала з зачіскою та макіяжем від Бьюті-коворкінг GoodLook Цех та одягнула сукню від Rent Magic Dress, ми були шоковані її красою! Перед нами стояла КОРОЛЕВА!!

Фото від фотографа Оксани Балкової обіцяють бути вражаючими! Ще б пак! 23 поверх фотостудії Лимон, величезні вікна, через які пробиваються промені сонця і прекрасний осінній Київ, як на долонях!!! ВРАЖАЄ!

24 жовтня в Frontpage Photostudio ми не менше перебували в захваті від її нового образу. Відкрию трохи завісу – рапіра була елементом кожного фото. Дякуємо фотографу Юліїї Шаповаленко, яка точно відтворила образ з нашої уяви. Дуже дякуємо Юлії Сари за макіяж та зачіску. Інколи і в нашому проекті зустрічаються непередбачувані ситуації, від яких у нас, організаторів, просто холоне все всередині. І ось тоді на допомогу приходять такі прекрасні люди з чуйним серцем, як Юлія.

«Хочу сказати велике дякую проекту за запрошення!!! Це були 2 чарівних дні, які принесли в моє життя великі і незабутні емоції, знайомства з неймовірними людьми і такий неймовірний результат!» – каже учасниця проекту. – «Я відчула себе дійсно справжньою фотомоделю, за що я неймовірно вдячна кожній людині, яка працювала і допомогала нам!»

Ще зовсім трошки…і фотосесії закінчаться. Але ж попереду чекає презентація, де ви побачите та познайомитесь особисто з кожним учасником та з їхніми прекрасними образами.