Він дуже сильний та мужній! Знайомтесь, герой проекту «Можливо все! Ти тільки вір!» Денис Наумець. У свої 29 років став майстром спорту з пауерліфтингу та кандидатом з греблі. Денису пощастило стати однією дитиною з трійні. Проте доля склалася так, що в нього виявили хворобу лівобічний коксартроз, чого він дуже довгий час соромився. І саме спорт допоміг Денисові повірити у власні сили та сприйняти себе таким, яким він є. Саме це ми та фотограф Вєра Голубєва хотіли показати в його першій фотосесії. ПІд прицІлом фотокамер стали його сила та незламність, як фізична, так і духовна. І неабияк в цьому нам допомогли локації  фотостудії Pandora.

Під час другої фотосесії, яка стала фінішем зйомок проекту, ми зробили висновки, що Денис Наумець народжений бути моделлю. Фотокамера його обожнює і, здається, це взаємно.

«Я в захваті від того що мав змогу приймати участь в цьому проекті» – розповідає Денис. –  «В захваті від співпраці з фотографами та відеографами. Це для мене справжній кайф,  кайф позувати для камери.  Цей проект здійснив мою маленьку мрію,  я щиро дякую, тобі Валю та Саша,  що дали мені змогу приймати участь в цьому проекті  і на своєму прикладі показати, що треба вірити в себе»

Велике подяка та захоплення фотографом Антоніною Лучистою. Колосальна робота з нашим героєм!

Дякуємо костюмерній Ксенії Малюкової.

Дякуємо за співпрацю інтер’єрній фотостудії Frontpage