Юрій Полоз. Про нього можна сказати «джентльмен від Бога». Від його чоловічого погляду не сховається жодна деталь жіночої неповторності. Юрію 31 рік. Пересувається за допомогою тростини, бо від народження має хворобу ДЦП. Активний футбольний вболівальник. Та спорт обожнює не лише дивитись, а й ним займатись. Знайомтесь – призер всеукраїнських турнірів з плавання та учасник благодійного фотопроекту «Можливо все! Ти тільки вір».

Справжнє перевтілення перед фотокамерою Анни Ліхацької чекало на Юрія – супер-стильного хлопця, з неабияким почуттям гумору, до того, ще й дуже скромного.

Образ другої фотосесії був для учасника, м’ягко кажучи, не звичним. Ще б пак! Над ним працювала імідж-дизайнер Олена Фокіна – майстер бачити людей з різних сторін, які, навіть, самі люди в собі не помічають. Гадаємо, що Юрій після цієї фотосесії побачив себе зовсім по новому. Тим паче, що в команді професіоналів фотографа Константина Запылаева та відеооператора Артема Бондаренка процес зйомок неабияк захопив учасника. На собі відчув нелегку роботу фотомоделі.

І ось якими враженнями після фотосесій поділився з нами Юрій:

«Отримавши пропозицію взяти участь у фотосесії,  погодився майже одразу.  Адже люблю перебувати у центрі уваги. Цікаво було випробувати себе в новому амплуа, віддатися в руки професійних фотографів та стиліста,  відчути атмосферу справжніх фотостудій. До того ж, сприйняв це, як цікаву незвичайну пригоду.

Легко і невимушено проходив процес зйомок.  Запорукою цього стало те,  що всі його учасники виявилися креативними і веселими персонажами. Для мене було створено два абсолютно протилежних образи.  Але обидва вони втілюють різні сторони моєї особистості.  Мабуть, саме цей контраст образів  і став для  мене родзинкою проекту.

Тепер лишається подякувати всім організаторам і учасникам цього незвичайного заходу і затамувавши подих, чекати чудового результату»

Дуже дякуємо фотостудіям Pandora та Goroshynka