ЗУСТРІЧ З ТЕЛЕВЕДУЧИМ ДМИТРОМ КОМАРОВИМЗа сприянням благодійного фонду «ЮНІТІ» та старанням Олександри Вовченко 22 жовтня молодь з інвалідністю разом із своїми супроводжуючими мали можливість побувати на зустрічі ведучого телепрограми «Світ на виворіт» Дмитра Комарова та незмінного оператора Олександра Дмітрієва в Жовтневому палаці. Цього разу розповідь була про подорож до Бразилії. В новому сезоні Бразилія відкриється перед глядачами програми не тільки веселою та карнавальною, а й однією з кримінальніших країн світу. Однак, це не завадило відзняти багато цікавого та ексклюзивного матеріалу, адже «Світ на виворіт» не має бар’єрів, так як і ми, люди з необмеженими можливостями.

Враженнями від події ділиться одна із учасниць Головко Віра:

«Я ніколи, навіть, і не думала, що буду затамувавши подих, вслухатися в кожну фразу свого улюбленого екстремала-мандрівника Дмитра Комарова!!! Навіть, не могла припустити, що отримаю стільки позитивних емоцій !!!

Ну що можу сказати, Дмитро розповідав і ділився з нами, своїми враженнями про Бразилію, де йому довелося пережити море різноманітних емоцій.

Ще раз переконалася що за своєю легкістю і невимушеністю, яку ми завжди бачимо в ефірах телепрогрми “Світ навиворіт”, вміло ховається величезна праця і частенько всякого роду небезпека!

А ще, прямо затамувавши подих, чекала виходу Руселії Сантос –  головна героїня улюбленого серіалу українців «Рабиня Ізаура», яка, як виявилося, володіє таким позитивом і завзяттям, що впору всім з неї брати приклад!»